Buty Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów
 • 1 300 zł Oczekiwanie na dostawę

  Core ST zapewnia poważne przenoszenie mocy i kontrolę podczas przygód zjazdowych wraz z kluczowymi składnikami potrzebnymi do alpejskiej turystyki narciarskiej Dostępne rozmiary: 28.5(1) 29.0(1)

 • 1 400 zł Oczekiwanie na dostawę

  Buty skiturowe Hagan Pure to model cechujący się dużą solidnością wykonania, która powoduje, że całość może poszczycić się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Drobiazgowo opracowany system zapinania gwarantuje stabilne przyleganie. Dostępne rozmiary: 27.0(1)

 • 1 250 zł Oczekiwanie na dostawę

  Uniwersalne buty skitourowe, które dobrze dopasujesz do stóp dzięki systemowi sznurowania BOA, podeszwa Vibram UFO zapewni niezbędną przyczepność, a botek komfort. Dostępne rozmiary: 28.0(1)

 • 900 zł Oczekiwanie na dostawę

  SPIRIT RS to but z czterema klamrami.Technologia Axial Alpine zwiększa precyzję i stabilność oraz umożliwia prawidłowe przenoszenie impulsów na narty, nawet na stromych stokach. SPIRIT RS to idealne połączenie lekkości pod górę i maksymalnej wydajności zjazdowej. Dostępne rozmiary:24.5(1)

 • 1 400 zł Oczekiwanie na dostawę

  Cosmos III to męskie buty marki Scott. Przedstawiony model jest doskonałym połączeniem lekkiej konstrukcji z wydajnością zjazdową. Dzięki specjalnemu językowi Powerlite narciarz otrzymuje znacznie zwiększoną ruchomość podczas wspinaczki, a także jest wspierany w czasie zjazdów, nawet w najostrzejszych zakrętach.  Dostępne rozmiary: 26.0(1)

 • 1 400 zł Oczekiwanie na dostawę

  SCOTT Celeste jest dedykowany kobiecemu skituringowi i wszystkim paniom, które chcą przenieść swoje narciarstwo w teren poza trasą. But oferuje wysoki poziom komfortu oraz dopasowany flex 100AT. Wykonany w Pebax Rnew® z prostą w obsłudze blokadą ski/walk jest idealnie skrojony pod damskie potrzeby i wymaganiaDostępne rozmiary:27.5(1)

 • 1 650 zł Oczekiwanie na dostawę

  Buty skiturowe Dalbello Quantum to naszpikowany nowoczesnymi rozwiązanimi model, który zapewnia doskonały komfort podczas podejść i świetne właściwośći podczas zjazdu. Skorupa Bonded Shell pozwoliła na znaczną redukcję masy buta i anatomiczny kształt strefy stawu skokowego. Dostępne rozmiary:27/27.5(1)

 • 1 790 zł Oczekiwanie na dostawę

  Quantum Asolo to najnowsza propozycja z oferty marki Dalbello, przeznaczona do Skitouringu. Buty narciarskie zostały zbudowane na bazie innowacyjnej cholewki Dual Link pozwalającej za pomocą jednego ruchu przejść między trybamiski/hike. Dostępne rozmiary:26/26.5(1), 28/28.5(1)

Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów