Wyprzedaż! Buty skiturowe Dynafit TLT X Zobacz większe

Buty skiturowe Dynafit TLT X

Buty skitourowe Dynafit TLT X to bardzo lekkie buty ważące zaledwie 1030 gramów (rozmiar 26,5). Buty narciarskie TLT X to idealne połączenie lekkości i wydajności na długie podchodzenie i strome zjazdy w terenie alpejskim. Zapewniają zwiększona efektywność w terenie, co sprawia, że jesteś bardziej wydajny i skuteczny podczas pokonywania każdego wzniesienia i zjazdy.

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 28, 29

2 200 zł

  • 28.0
  • 29.0

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Buty Dynafit TLT X posiadają innowacyjny system zamykania Twistfit, który umożliwia szybką i precyzyjną regulację dopasowania za pomocą łatwo obracanego pokrętła regulacyjnego. Kabel gwarantuje bezpieczne trzymanie na podbiciu i na pięcie. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji Ultra Lock 5.0 umożliwia szybkie i łatwe przejście między trybami chodzenia i jazdy na nartach i gwarantuje bezpieczne, stabilne połączenie mankietu z powłoką, aby zapewnić mocne osiągi zjazdowe i najlepsze wsparcie.

System jest bardzo łatwy i szybki w obsłudze również w rękawicach. Dzięki 60-stopniowej rotacji cholewki but pozwala na naturalny, mniej wysiłkowy ruch nawet w bardzo stromym terenie.

W trybie zjazdowym but zablokować można pod kątem 15 lub 18 stopni nachylenia, co pozwala utrzymać dynamiczną pozycją w trakcie szybkich zjazdów, a poprawiona, zapewniająca jeszcze lepszą transmisję energii konstrukcja. TLT X to teraz węższy, sportowy krój o szerokości 101 mm.

Nowo opracowana wkładka do butów Dynafitter 5 zapewnia wygodę i mobilność. Oferuje optymalne dopasowanie od razu po wyjęciu z pudełka, a także może być indywidualnie dostosowywane w razie potrzeby.