Informacja

Nowe produkty

Inne Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 280 zł W magazynie

  Sandały męskie Keen Uneek granatowo brązowe r. 42 27cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 260 zł W magazynie

  Sandały damskie Keen Uneek SNK r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 250 zł W magazynie

  Sandały KEEN Astoria West Open Toe r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 280 zł W magazynie

  Sandały damskie Keen Uneek O3 r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 250 zł W magazynie

  Sandały damskie Keen Drift Creek H2 r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 299 zł W magazynie

  Sandały damskie Keen Elle Mixed Strap r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

 • 250 zł W magazynie

  Sandały damskie Keen Elle Backstrap r. 37.5 24cm Buty oznaczone jako Sample - niczym nie odbiegają od oryginału a wręcz zostały wykonane z większą starannością i dokładnością w małym nakładzie, a nie w produkcji masowej. Najczęściej wykorzystuje się je do przetestowania przed puszczeniem danej serii :) Cena do negocjacji - napisz lub zadzwoń!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów