Plecaki turystyczne/trekkingowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 399 zł W magazynie

  Z nowym lekkim modelem Zerum możesz bez obaw chodzić na trekking, długodystansowe wędrówki lub pielgrzymki. Ten niezwykle lekki plecak trekkingowy o średniej objętości waży około pół kilograma mniej niż porównywalne modele.

 • 399 zł W magazynie

  Archeon 24 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 399 zł W magazynie

  Archeon 24 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 599 zł W magazynie

  Archeon 28 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 749 zł W magazynie

  Damski plecak Deuter Quantum 60+10 SL z odczepianym plecakiem podręcznym; stworzony głównie z myślą o podróżach samolotem i pociągiem, dobry też na trekking. To, co szczególnie wyróżnia ten model, to doczepiony sprzączkami do jego frontowej części plecak o pojemności 18 l. Świetnie posłuży jako bagaż podręczny w samolocie lub na wycieczkach w docelowym...

 • 789 zł W magazynie

  Wzdłuż odległych szlaków i w trudnym terenie Cerro Torre to wysokiej jakości plecak trekkingowy, który jest wystarczająco wytrzymały, aby z łatwością przewozić najcięższe ładunki, gdziekolwiek się zajrzysz. Stworzony do wielodniowych wędrówek i samowystarczalnych wypraw, może wygodnie nosić wszystko, czego potrzebujesz.

 • 599 zł W magazynie

  Nowa generacja super lekkich, wentylowanych, damskich plecaków turystycznych z linii Eja, którą cechuję brak kompromisów między wagą, wentylacją i funkcjonalnością.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów