Wyprzedaż! Buty skiturowe Dynafit TLT7 EXPEDITION MS CR 29.5 Zobacz większe

Buty skiturowe Dynafit TLT7 EXPEDITION MS CR 29.5

Nowe buty turowe od Dynafit'a TLT7 Expedition CR Boot wyposażone w innowacyjny, 1 klamrowy system zapięcia Ultralock 3.0 Closure System.

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 29.5

0 zł

  • 29.5

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Lekkie, wygodne i wytrzymałe, to zwięzła charakterystyka tego modelu. Idealny wybór dla ambitnych skitourowców poszukujących wygody na podejściu oraz kontroli na zjeździe.

Skorupa butów wykonana jest z super wytrzymałego materiału Grilamid® oraz włókna węglowego. Użyte włókno węglowe tworzy specjalny szkielet (Lambda Frame), który gwarantuje odpowiednią stabilność oraz sztywność boczną, zapewniając tym samym utrzymanie odpowiednich właściwości zjazdowych.

W stosunku do poprzednich modeli TLT7 Expedition CR posiadają zupełnie nowy ksztal skorupy, w szczególności przeprojektowany został przód buta - Speed Nose; teraz buty posiadają bardziej ergonomiczny, opływowy kształt. Cała dolna część skorupy zaprojektowana jest według nowej koncepcji Snowdynamic concepts - tak aby buty dawały jak najmniejsze punkty oporu (podczas zjazdu/podejścia mniej śniegu zostaje na bucie).

Fenomenalny system zapięcia Ultralock 3.0 Closure System to w zasadzie jedna, górna klamra posiadająca dwie dźwignie, które działają samodzielnie lub w porozumieniu. System ten pozwala na otwarcie całego buta oraz ustawienie go w tryb zjazdu czy chodzenia. Klamra jest wygodna i intuicyjna w obsłudze, pozwala to na szybkie przejście z trybu chodzenia do zjazdy czy na "wyskoczenie" z butów po zjeździe.

Zastosowane wytrzymałe inserty Master Step są kompatybilne z wiązaniami Beast 14 i Beast 16 oraz standardowymi wiązaniami tourowymi firmy Dynafit.

TLT7 Expedition CR Boot posiadają nowy, ulepszony botek Custom Ready, który poza wygodą, cechuje się także dużą wytrzymałością i świetną izolacją ciepła.

Zastosowana podeszwa Formula Pomoca Free umożliwia szybkie odprowadzanie śniegu oraz dobrze sprawdza się podczas podchodzenia na skalistych fragmentach terenu.