Informacja

Nowe produkty

Plecaki Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 399 zł W magazynie

  Archeon 24 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 399 zł W magazynie

  Archeon 24 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 599 zł W magazynie

  Archeon 28 to wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnego, zrównoważonego życia na świeżym powietrzu. Dzięki typowemu dla Osprey'a wysokiej jakości dopasowaniu, ten plecak pozwala na wygodne przenoszenie niezbędnych rzeczy do wędrówki. Kiedy jesteś na mieście, szczególnie docenisz wyściełaną przegrodę na laptopa i wewnętrzne kieszenie organizacyjne.

 • 749 zł W magazynie

  Damski plecak Deuter Quantum 60+10 SL z odczepianym plecakiem podręcznym; stworzony głównie z myślą o podróżach samolotem i pociągiem, dobry też na trekking. To, co szczególnie wyróżnia ten model, to doczepiony sprzączkami do jego frontowej części plecak o pojemności 18 l. Świetnie posłuży jako bagaż podręczny w samolocie lub na wycieczkach w docelowym...

 • 789 zł W magazynie

  Wzdłuż odległych szlaków i w trudnym terenie Cerro Torre to wysokiej jakości plecak trekkingowy, który jest wystarczająco wytrzymały, aby z łatwością przewozić najcięższe ładunki, gdziekolwiek się zajrzysz. Stworzony do wielodniowych wędrówek i samowystarczalnych wypraw, może wygodnie nosić wszystko, czego potrzebujesz.

 • 1 199 zł W magazynie

  Kamizelka Mammut Alyeska Protection Airbag Vest to idealne narzędzie dla freeriderów, którzy wymagają sprzętu, który nie przeszkadza ich jeździe podczas eksploracji terenu o wysokim ryzyku. Plecak jest tylko z systemem lawinowym, zestaw nie zawiera butli.  Napisz i zapytaj o dostępność produktu!

 • 1 799 zł W magazynie

  Mały, lekki i praktyczny – Ultralight Removable Airbag 3.0 firmy Mammut! Nie tylko będziesz w stanie z łatwością wspiąć się na każdą górę podczas wycieczki narciarskiej, ale zdejmowana poduszka powietrzna może nawet uratować życie w nagłych wypadkach. Plecak jest tylko z systemem lawinowym, zestaw nie zawiera butli.  Napisz i zapytaj o dostępność produktu!

 • 430 zł W magazynie

  Niezawodny plecak rowerowy Evoc Trail Pro 10 z ochraniaczem. Dostępne rozmiary: - S/M Jeżeli zainteresował Cię ten produkt to napisz!

 • 589 zł W magazynie

  Plecak FR Enduro 16 łączy w sobie 16 litrów pojemności ze zintegrowanym ochraniaczem pleców. To sprawia, że jest to idealne połączenie na wyścigi enduro i wycieczki rowerowe. Napisz do nas jeżeli zainteresował Cię ten produkt!

 • 399 zł W magazynie

  Nowe plecaki Evoc Mission Pro o pojemności 28l w dwóch wersjach kolorystycznychBardzo ładny niebieski oraz zielony, który na żywo jest dużo bardziej nasycony. Napisz do nas jeżeli zainteresował Cię ten produkt!

 • 399 zł Oczekiwanie na dostawę

  Nowe plecaki Evoc Mission Pro o pojemności 28l w dwóch wersjach kolorystycznychBardzo ładny niebieski oraz zielony, który na żywo jest dużo bardziej nasycony. Napisz do nas jeżeli zainteresował Cię ten produkt!

 • 0 zł W magazynie
  Nowy

  Plecak, który idealnie leży na plecach. Równomiernie rozkłada ciężar, amortyzuje podczas marszu i umożliwia swobodny przepływ powietrza. To właśnie Futura Air Trek 60+10.

 • 0 zł W magazynie
  Nowy

  Plecak Deuter Aircontact Core 70+10.

 • 0 zł W magazynie
  Nowy

  Plecak Deuter Aircontact Core 70+10.

 • 0 zł W magazynie
  Nowy

  Plecak trekkingowy Deuter Aircontact Core 65+10 SL będzie idealnym wyborem w trakcie wędrówek, gdy masz do zabrania naprawdę sporą ilość sprzętu. W tym modelu możesz go przenosić w pojemnej komorze głównej, która możesz powiększyć o dodatkowe 10 litrów, a także w licznych kieszeniach, wśród których warto zwrócić uwagę zwłaszcza na dwie 3-litrowe kieszenie...

 • 0 zł W magazynie
  Nowy

  Plecak turystyczny Futura Air Trek firmy Deuter w wersji SL, czyli wersji odpowiedniej dla pań lub mniejszych sylwetek, idealnie sprawdzi się podczas Twoich wielodniowych wycieczek. Wybierz się na zwiedzanie okolic z plecakiem biegowym, dzięki. dzięki czemu Twoje plecy nie będą czuły się jak w stawie po kilku krokach. 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów