Kije trekkingowe regulowane Masters Ranger Green

Kije trekkingowe składane Masters Ranger Green 115-140cm

Napisz do nas jeżeli produkt Cię zainteresował!

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 115-140cm
W zestawie z parą koszyków górnych
Waga 286 g

0 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Nowoczesne kijki trekkingowe Ranger zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Warto zwrócić uwagę na specjalnie opracowany system Clamper, który jest prosty w obsłudze - pozwala na szybkie wyregulowanie i zablokowanie poszczególnych sekcji kija w preferowanej pozycji.

Kijki można dostosować do własnych potrzeb w zakresie od 115 do 140 cm. Z łatwością uda Ci się też je złożyć do długości 70 cm, co znacznie ułatwia ich codzienne przechowywanie. Kijki doskonale sprawdzają się na szlaku, nawet w przypadku bardzo kamienistego lub błotnistego podłoża. Mogą być wykorzystywane także podczas poruszania się po terenie pokrytym śniegiem - w tym celu wystarczy przymocować koszyczki, które wchodzą w skład wyposażenia.  

Kijki do trekkingu Ranger są jednocześnie lekkie i bardzo mocne. W produkcji wykorzystano aluminium, dzięki czemu udało się ograniczyć ich całkowitą wagę do zaledwie 286 g. Warto podkreślić, że kijki jednocześnie wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne - bez obaw można je wykorzystywać niezależnie od warunków pogodowych.

Dodatkowo w kijach zostały użyte Cruise Carbide, czyli końcówki z węglika wolframu, które są najtrwalszym rozwiązaniem dostępnym dla kijów trekkingowych. Są one wykonany z ziaren wolfranu i węgla, złączonych w metalowej matrycy. Istnieje wiele różnych gatunków węglika wolframu. W kijach Masters wykorzystany jest najlepsza odmiana, produkowana przez niemiecką firmą SITEK.