Sprzęt Skitourowy Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 57 z 57 elementów
 • 1 250 zł Oczekiwanie na dostawę

  Uniwersalne buty skitourowe, które dobrze dopasujesz do stóp dzięki systemowi sznurowania BOA, podeszwa Vibram UFO zapewni niezbędną przyczepność, a botek komfort. Dostępne rozmiary: 28.0(1)

 • 900 zł Oczekiwanie na dostawę

  SPIRIT RS to but z czterema klamrami.Technologia Axial Alpine zwiększa precyzję i stabilność oraz umożliwia prawidłowe przenoszenie impulsów na narty, nawet na stromych stokach. SPIRIT RS to idealne połączenie lekkości pod górę i maksymalnej wydajności zjazdowej. Dostępne rozmiary:24.5(1)

 • 1 400 zł Oczekiwanie na dostawę

  Cosmos III to męskie buty marki Scott. Przedstawiony model jest doskonałym połączeniem lekkiej konstrukcji z wydajnością zjazdową. Dzięki specjalnemu językowi Powerlite narciarz otrzymuje znacznie zwiększoną ruchomość podczas wspinaczki, a także jest wspierany w czasie zjazdów, nawet w najostrzejszych zakrętach.  Dostępne rozmiary: 26.0(1)

 • 1 400 zł Oczekiwanie na dostawę

  SCOTT Celeste jest dedykowany kobiecemu skituringowi i wszystkim paniom, które chcą przenieść swoje narciarstwo w teren poza trasą. But oferuje wysoki poziom komfortu oraz dopasowany flex 100AT. Wykonany w Pebax Rnew® z prostą w obsłudze blokadą ski/walk jest idealnie skrojony pod damskie potrzeby i wymaganiaDostępne rozmiary:27.5(1)

 • 1 200 zł Oczekiwanie na dostawę

  Konstrukcja z pełnym drewnianym rdzeniem maksymalnie zwiększa dynamiczność, stabilność i kontakt narty ze śniegiem, jednocześnie tłumiąc drgania.

 • 1 500 zł Oczekiwanie na dostawę

  Black Crows Captis Birdie to narty zjazdowe do jazdy w każdym terenie, zbudowane z tradycyjnym profilowaniem dla zwinności, a rockery na czubku i końcu podkreślają te cechy.

 • 1 399 zł Oczekiwanie na dostawę

  Materiały z najwyższej półki technologicznej tworzą je lekkim i stabilnym. Perfekcyjne połączenie komfortu i bezpieczeństwa, innowacyjne technologie zamknięte w futurystyczną i kompaktową konstrukcję bezpośrednio przekładają się na zwiększenie wydajności w narciarstwie zjazdowym.

 • 1 650 zł Oczekiwanie na dostawę

  Buty skiturowe Dalbello Quantum to naszpikowany nowoczesnymi rozwiązanimi model, który zapewnia doskonały komfort podczas podejść i świetne właściwośći podczas zjazdu. Skorupa Bonded Shell pozwoliła na znaczną redukcję masy buta i anatomiczny kształt strefy stawu skokowego. Dostępne rozmiary:27/27.5(1)

 • 1 790 zł Oczekiwanie na dostawę

  Quantum Asolo to najnowsza propozycja z oferty marki Dalbello, przeznaczona do Skitouringu. Buty narciarskie zostały zbudowane na bazie innowacyjnej cholewki Dual Link pozwalającej za pomocą jednego ruchu przejść między trybamiski/hike. Dostępne rozmiary:26/26.5(1), 28/28.5(1)

Pokazuje 49 - 57 z 57 elementów