Wiązania Elan ION 12 Zobacz większe

Wiązania G3 ION 12

Wiązania do skituringu G3 ION 12. Najbardziej wydajne, niezawodne i łatwe w użyciu wiązania, jakie możesz sobie wyobrazić.

Więcej szczegółów

Marka G3
Rodzaj Pinowe
Stan Nowy
Kolor Black/Green
Płeć Unisex

1 599 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

WIĄZANIA G3 ION 12

Wiązania do skituringu G3 ION 12. Najbardziej wydajne, niezawodne i łatwe w użyciu wiązania, jakie możesz sobie wyobrazić. Konstrukcja BootStop sprawia, że są lżejsze, prostsze i mają mniej części ruchomych.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • niezawodność: najlepsze wiązania to takie, o których przez większość dnia nie wiesz. Kanalik do odprowadzania śniegu zapobiega gromadzeniu się śniegu i lodu, które mogłoby doprowadzić do przypadkowego wypięcia narty. W pełni chowający się hamulec sprężynowy jest maksymalnie niezawodny w tej kategorii wiązań. Urządzenie zapobiegające tarciu na stopce (AFD) zapewnia wypięcie wszystkich butów niezależnie od rodzaju podeszwy.
  • najwyższa wydajność: wiązania ION spełniają najbardziej wymagające kryteria wydajności. Optymalna elastyczność stopki i nacisk zapewniają maksymalne pochłanianie energii oraz jej równomierne uwalnianie podczas działania. Szeroka freeridowa baza skutecznie przenosi energię na krawędzie, zwiększa sztywność skrętną wiązania i nie pozwala na wypięcie nart. łatwa i intuicyjna obsługa: płynne, efektywne oraz łatwe zapinanie i przepinanie. Wbudowany system BootStop szybko wyskoczy i naprowadzi czubek buta narciarskiego na odpowiednie miejsce.
  • Fleki QuickFlick ułatwiają podchodzenie i są łatwo dostępne za pomocą kijka, a ich dwukierunkowy obrót umożliwia natychmiastowe intuicyjne przełączanie wiązań z chodzenia na jazdę. Wiązanie zostało skalibrowane tak, aby do wszystkich ustawień wystarczył śrubokręt Pozi Drive nr 3, więc nie musisz nosić przy sobie więcej narzędzi.
  • boot stop: naprowadzi czubek buta narciarskiego na odpowiednie miejsce (szybkie i łatwe wpięcie)
  • fleki QUICK FLICK są łatwo dostępne za pomocą kijka lub ręki (szybkie przełączenie i łatwe wypięcie)
  • regulacja przy pomocy jednego narzędzia: do przymocowania i ustawienia (nie jest potrzebny klucz imbusowy)