Plecak turystyczny Gregory Tribute 40 Mystic Grey Zobacz większe

Plecak turystyczny Gregory Tribute 40 Mystic Grey

Gregory plecak dla kobiet Tribute 40 sprawdzi się zarówno na szlaku oraz gdy planujesz weekendową wycieczkę z przyjaciółmi. Wytrzymały, lekki i jednocześnie bardzo pojemny może być również plecakiem miejskim używanym codziennie.

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Pojemność 40L

450 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Plecak dla kobiet Gregory Tribute 40 posiada liczne funkcje, ułatwiające podróżowanie i wędrówki leśnymi szlakami. Ten wszechstronny plecak może być również codziennym towarzyszem w mieście, gdy dojeżdżasz do pracy lub na uczelnię. 

Damski plecak Tribute 40 marki Gregory posiada profil zaprojektowany z myślą o kobiecej budowie ciała. Zastosowany w nim system nośny wykonany z pianki CLPE, użytej w panelu tylnym, pasach ramiennych i biodrowym, sprawia, że waga przenoszonego ładunku jest równomiernie rozłożona, co z kolei zmniejsza zmęczenie i zużycie energii podczas marszu. Długość systemu nośnego można dopasować do indywidualnych potrzeb - do długości swojego tułowia.

Producent zadbał również o dodatkową ochronę dla plecaka Tribute 40 dołączając w zestawie specjalny i bardzo praktyczny zintegrowany pokrowiec 3 w 1 Travel Cover. Spełnia on trzy funkcje: ochrona przed deszczem, przed kradzieżą, a także ochrona przed zniszczeniem zwłaszcza podczas podróży samolotem (zamykając plecak w pokrowcu, nie musimy się martwić, że pasy systemu nośnego utkną gdzieś na taśmie bagażowej lub o coś zahaczą - ochrona check-in).

Plecak damski Gregory Tribute 40 to także wiele funkcjonalnych, użytecznych i wygodnych kieszeni, przegródek, które pozwalają zorganizować cały zabierany ekwipunek. W głównej, szeroko otwieranej komorze plecaka znajduje się nieprzemakalna kieszeń Active Shield umożliwiająca spakowanie brudnej i mokrej odzieży lub obuwia. To praktyczne rozwiązanie daje możliwość zachowania czystości i higieny w plecaku Gregory Tribute 40. Jeśli przeznaczeniem plecaka będzie towarzyszyć Ci w drodze do pracy lub szkoły to w wyściełanych przegrodach znajdzie się miejsce na laptop i tablet.