Set skiturowy Freetourowe DPS Powderworks 100RPC 179 + Armada Shift 13

Narty skiturowe DPS Powderworks 100RPC 179 nowe w zestawie z wiązaniem Armada Shift 13

100 RPC jest naszą wizją długo oczekiwanej, twardej deski górskiej.

Możliwość zamontowania wybranego wiązania oraz docięcia foki!

W sprawie dokładniejszych zdjęć prosimy o kontakt mailowy. 

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Sezon 22/23
Długość nart (cm) 179
Szerokość 100 mm
Taliowanie 130-100-114
Styl jazdy Freetouring
Promień skrętu 19 m

6 400 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

NARTY:

Trzymają krawędź jak narty FIS Super G i zapewniają stabilną pewność wylądowania przy każdej możliwej kropli. To powrót do początków Freeride World Tour, gdzie nacisk kładziono po prostu na jazdę na nartach tak szybko i mocno, jak to tylko możliwe.

DPS nie udaje, że to narty w puchu. Najlepsze warunki to wiatr, kreda i mieszany twardy pak. Lubi kruszyć sierść i utrzymuje niesamowity łuk na urządzeniu ratunkowym. Nie byłoby to nie na miejscu na kursie Nastar.

Konstrukcja 100RPC jest zapowiedzią naszego laboratorium badawczo-rozwojowego. Kiedy rozpoczynaliśmy budowę naszej oryginalnej Pagody, przyjęliśmy filozofię projektowania polegającą na poziomym łączeniu różnych materiałów, która jest kontynuowana w przypadku tych nart.

Dzięki nowej recepturze, która dodatkowo zwiększa tłumienie i stabilność nart, wytrzymałe narty DPS 100RPC są równoznaczne z wprowadzeniem nowej technologii w samochodzie wyścigowym.

WIĄZANIE:

Model Armada Shift MNC 13 łączy w sobie to co najlepsze w wiązaniach pinowych oraz alpejskich. Posiada świetne właściwości na podejściu, gdy działa jak wiązanie pinowe, by podczas zjazdu gwarantować wszelkie systemy bezpieczeństwa znane z alpejskich wiązań zjazdowych.