Narty skiturowe SKI TRAB ALTAVIA 60

SKI TRAB ALTAVIA 60 to lekka i wszechstronna narta z równowagą w drodze w górę i w dół. Zbudowany z wykorzystaniem najlepszych technologii SKI TRAB i projektu ATTIVO PROGRESSIVA SHAPE.

Dostępne długość: 171 cm (1)

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Płeć Kobieta
Rodzaj Skitourowe
Marka Ski Trab
Długość nart (cm) 164.00
Kolor Odcienie czerwonego

1 300 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

NARTY SKI TRAB ALTAVIA 60

ALTAVIA 60 firmy SKI TRAB  to lekka i wszechstronna narta z równowagą w drodze w górę i w dół. Zbudowany z wykorzystaniem najlepszych technologii SKI TRAB i projektu ATTIVO PROGRESSIVA SHAPE .

Oparty na rdzeniu drewna Altavia 60 pokazuje swoją wysoką jakość dzięki laminatowi o różnych gęstościach drewna i innych materiałów, takich jak włókno szklane lub węgiel, oraz słynnemu rdzeniu o sześciokątnej strukturze "plastra miodu", która pozwala na rozjaśnienie nart bez odejmowania go Odporność, trwałość lub siły podczas jazdy na nartach.

Konstrukcja pochyłości Altavia 60. Łączy się z łopatką i bardziej elastycznym ogonem, dzięki czemu początek i koniec zwojów są łatwiejsze, zachowując zawsze maksymalny kontakt narty ze śniegiem. Ogon nart liczy się w systemie DuoTech, aby był płaski i aby uzyskać zagłębienie, zachowuje sztywność, stabilność i wsparcie.

Altavia 60 ma talię 82 mm (w zależności od długości), która zapewnia doskonałą pływalność we wszystkich rodzajach śniegu, niezależnie od tego, czy jest to śnieg pyłowy czy trudniejsze powierzchnie, takie jak otwory wentylacyjne lub skorupy, pomagając nam jeździć na nartach po śniegu i ułatwiając opanowanie nart. Altavia 60 narciarski jest bardzo lekki, łatwy w obsłudze i niezawodny; Świetny występ dla tych, którzy szukają równego zaangażowania w powstaniu i upadku.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Model: SKI TRAB ALTAVIA 60
  • Dostępne długość: 164 cm
  • Taliowanie: 116/84/104 mm
  • Promień skrętu: 17.76 m
  • Waga: 1145 g

Dodatkowo - wiązania lub foki do kupienia osobno w naszym sklepie, możliwość montażu na życzenie klienta gratis.