Nowy Narty BC Åsnes Cecilie Skog Zobacz większe

Narty backcountry Asnes Cecilie Skog

Narty BC marki Asnes model Cecilie Skog 

Zostały opracowane we współpracy z poszukiwaczką przygód i ambasadorką Åsnes Cecilie Skog. 

Długości:

Napisz lub zadzwoń skompletujemy zestaw z tą nartą dla Ciebie!

Więcej szczegółów

Stan Nowy

0 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Zaprojektowany dla kobiet, w pełni stalowy brzeg Cecile BC i umiarkowana kieszeń na wosk zapewniają stabilność i trwały, niezawodny chwyt; łatwe do skrętu, taliowanie i szerokość sprawiają, że narta oferuje doskonałe wsparcie i unosi się na głębszym śniegu.

Cecile BC to narty backcountry dla kobiet, które lubią wędrówki piesze lub nordic-touring. Wyposażone są w funkcję Skinlock, dzięki czemu można błyskawicznie przymocować X-Skin do wspinaczki. Cecilie Skog jest jedną z najlepszych na świecie poszukiwaczy przygód. Jedyna kobieta, która zdobyła szczyty Siedmiu Szczytów – najwyższych punktów na wszystkich siedmiu kontynentach – przeszła Grenlandię, wspięła się na Cho Oyu i K2 oraz dotarła zarówno na biegun południowy, jak i północny.

Mocne taliowanie przy słusznej szerokości narty zapewnia skrętność i wyporność w głębszym śniegu. Powyższe cechy, a także wyposażenie nart w stalowe krawędzie otwierają dla nich pełną gamę zastosowań poza szlakiem. Sprawdzą się więc w zróżnicowanych warunkach terenowych i śniegowych.