Buty narciarskie Dalbello DS AX 90 25 Zobacz większe

Buty narciarskie Dalbello DS AX 90 25

Buty narciarskie DS AX 90 posiadają dwuczęściową skorupę, która nakłada się na siebie. Są świetne do szybkiej jazdy na stoku dzięki doskonałemu przeniesieniu siły i precyzyjnej kontroli. Edycja AX daje większą przestrzeń na stopę dzięki lastowi 102mm. Świetna opcja dla szerszych stóp, która daje większą wygodę.

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Płeć unisex
Rozmiar 25
Twardość (flex) 90

0 zł

  • 25.0

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 535 646 958 Napisz wiadomość

DS to nowa seria butów narciarskich do jazdy alpejskiej firmy Dalbello koncentrująca się na czterech elementach istotnych podczas jazdy na stoku: lekkości, osiągom, wygodzie i łatwości użytkowania.

Buty przeznaczone dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Posiadają wygodny liner, który pasuje większości osób. Jeśli chcesz uzyskać spersonalizowane dopasowanie, to możesz ukształtować termicznie zarówno but, jaki i liner.

Skorupa zwiększa kontrolę precyzji podczas jazdy z dużą i małą prędkością, a 4 metalowe klamry i pasek na rzep powerstrap zapewniają świetne osiągi dla zdeterminowanych narciarzy.