Wyprzedaż! Buty skiturowe Scarpa F1 LT WMN Zobacz większe

Buty skiturowe Scarpa F1 LT WMN

Łącząc ultralekkie elementy naszych butów wyścigowych Alien z bardziej wszechstronnym, zorientowanym na backcountry designem, zupełnie nowy F1 LT WOMAN to nasz najlżejszy, przeznaczony dla kobiet alpejski but turystyczny

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 24

1 990 zł

  • 24.0

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Cechy:

SYSTEM BOA® FIT

Opatentowany system Boa® Fit składa się z trzech integralnych części: mikroregulowanej tarczy, super mocnych lekkich sznurowadeł i prowadnic sznurowadeł o niskim współczynniku tarcia. Każda unikalna konfiguracja została zaprojektowana z myślą o bezproblemowej precyzji, zapewniając połączenie, szybkie, spersonalizowane i trwałe dopasowanie i jest objęta gwarancją Boa®. System F1 LT to ekskluzywny system pływający umieszczony pod wodoodporną tkaniną, która kurczy się w dół na podbiciu wyściółki, gdy pokrętło jest dokręcane, precyzyjnie kontrolując objętość i dopasowanie.

RAMKA 3D LAMBDA

Podobnie do belki dwuteowej, rama 3D Lambda dodaje podniesione żebra z Carbon Grilamid LFT w specyficzny wzór po obu stronach skorupy. Ta konstrukcja znacznie zwiększa wytrzymałość, trwałość i sztywność skrętną przy minimalnym dodatkowym ciężarze. Rama Lambda 3D poprawia responsywność i ogólną wydajność, pozwalając Ci skupić się na terenie, a nie na butach.

Technologie:

Boa®

  • System zamykania Boa to najbardziej rewolucyjny system zamykania na rynku. Wyjątkowo trwałe i lekkie kołowrotki w połączeniu ze sznurowadłami ze stali nierdzewnej klasy lotniczej zapewniają gładkie, równomierne zamknięcie, zapewniając bezpieczne i naprawdę spersonalizowane dopasowanie.

Grilamid®

  • Ten specjalny poliamid oferuje dobry kompromis między sztywnością a odbiciem; umożliwiając stopniowe przekazywanie impulsów z buta na narty podczas fazy narciarskiej.

SZYBKIE WEJŚCIE

  • Umożliwia łatwe i bezpieczne pozycjonowanie i mocowanie buta. Boczne rowki umożliwiają płynne i szybkie wkładanie. Opatentowany i przetestowany.

RECCO®

  • Technologia RECCO® umożliwia wyszukiwanie w razie wypadku lawinowego. Odbłyśniki RECCO® umożliwiają profesjonalnym ratownikom szybkie zlokalizowanie zakopanej osoby za pomocą detektora RECCO®. Reflektory nie zastępują transceivera. Uzupełniająca się funkcja, technologia RECCO® zwiększa szansę na znalezienie na czas.

wegański

  • Ten symbol i oznaczenie SCARPA Vegan jest nadawany produktom, które nie zawierają żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego lub które wykorzystują jakiekolwiek testy na zwierzętach. Wszystkie materiały pozyskiwane do tych produktów wegańskich wykorzystują w pełni syntetyczne materiały bez składników pochodzących od zwierząt, w tym klejów używanych w podeszwach.

VIBRAM®

  • Vibram® jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości gumowych podeszew i mieszanek, przeznaczonych na rynek outdoorowy, pracy, rekreacji, mody, napraw i ortopedii.