Buty Scarpa F1 LT Zobacz większe

Buty skiturowe Scarpa F1 LT

Lekkie buty skiturowe marki Scarpa model F1 LT

Buty F1 LT firmy Scarpa wypełniają lukę między wszechstronnym butem turystycznym a butem wyczynowym. Oferują przyjemnie niską wagę, a jednocześnie atrakcyjną stabilność podczas zjazdów.

Kolor: Carbon/Orange

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 24.0, 28.0,
Waga 990g

2 200 zł

  • 24.0
  • 28.0

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Jest wyposażony we wzmocnioną włóknem węglowym powłokę Grilamid®. W ten sposób można było zmniejszyć wagę, poprawić sztywność skrętną i zmniejszyć całkowitą grubość materiału.

Aby umożliwić szybkie przejście z trybu chodzenia do trybu jazdy na nartach, dźwignia F1 LT zapewnia komfort. Umożliwia również ustawienie trzech różnych kątów pochylenia. Przód buta jest wyposażony w system regulacji Boa®, aby dopasować but do Twoich potrzeb.

Technologie:

Boa®

  • System zamykania Boa to najbardziej rewolucyjny system zamykania na rynku. Wyjątkowo trwałe i lekkie kołowrotki w połączeniu ze sznurowadłami ze stali nierdzewnej klasy lotniczej zapewniają gładkie, równomierne zamknięcie, zapewniając bezpieczne i naprawdę spersonalizowane dopasowanie.

Grilamid®

  • Ten specjalny poliamid oferuje dobry kompromis między sztywnością a odbiciem; umożliwiając stopniowe przekazywanie impulsów z buta na narty podczas fazy narciarskiej.

SZYBKIE WEJŚCIE

  • Umożliwia łatwe i bezpieczne pozycjonowanie i mocowanie buta. Boczne rowki umożliwiają płynne i szybkie wkładanie. Opatentowany i przetestowany.

RECCO®

  • Technologia RECCO® umożliwia wyszukiwanie w razie wypadku lawinowego. Odbłyśniki RECCO® umożliwiają profesjonalnym ratownikom szybkie zlokalizowanie zakopanej osoby za pomocą detektora RECCO®. Reflektory nie zastępują transceivera. Uzupełniająca się funkcja, technologia RECCO® zwiększa szansę na znalezienie na czas.

VIBRAM®

  • Vibram® jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości gumowych podeszew i mieszanek, przeznaczonych na rynek outdoorowy, pracy, rekreacji, mody, napraw i ortopedii.