Nowy Buty Scarpa F1 LT Zobacz większe

Buty skiturowe Scarpa F1 LT

Lekkie buty skiturowe marki Scarpa model F1 LT

Buty F1 LT firmy Scarpa wypełniają lukę między wszechstronnym butem turystycznym a butem wyczynowym. Oferują przyjemnie niską wagę, a jednocześnie atrakcyjną stabilność podczas zjazdów.

Rozmiar: 27.0

Kolor: Carbon/Orange

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Rozmiar 27.0
Waga 990g

2 200 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Jest wyposażony we wzmocnioną włóknem węglowym powłokę Grilamid®. W ten sposób można było zmniejszyć wagę, poprawić sztywność skrętną i zmniejszyć całkowitą grubość materiału.

Aby umożliwić szybkie przejście z trybu chodzenia do trybu jazdy na nartach, dźwignia F1 LT zapewnia komfort. Umożliwia również ustawienie trzech różnych kątów pochylenia. Przód buta jest wyposażony w system regulacji Boa®, aby dopasować but do Twoich potrzeb.

Technologie:

Boa®

  • System zamykania Boa to najbardziej rewolucyjny system zamykania na rynku. Wyjątkowo trwałe i lekkie kołowrotki w połączeniu ze sznurowadłami ze stali nierdzewnej klasy lotniczej zapewniają gładkie, równomierne zamknięcie, zapewniając bezpieczne i naprawdę spersonalizowane dopasowanie.

Grilamid®

  • Ten specjalny poliamid oferuje dobry kompromis między sztywnością a odbiciem; umożliwiając stopniowe przekazywanie impulsów z buta na narty podczas fazy narciarskiej.

SZYBKIE WEJŚCIE

  • Umożliwia łatwe i bezpieczne pozycjonowanie i mocowanie buta. Boczne rowki umożliwiają płynne i szybkie wkładanie. Opatentowany i przetestowany.

RECCO®

  • Technologia RECCO® umożliwia wyszukiwanie w razie wypadku lawinowego. Odbłyśniki RECCO® umożliwiają profesjonalnym ratownikom szybkie zlokalizowanie zakopanej osoby za pomocą detektora RECCO®. Reflektory nie zastępują transceivera. Uzupełniająca się funkcja, technologia RECCO® zwiększa szansę na znalezienie na czas.

VIBRAM®

  • Vibram® jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości gumowych podeszew i mieszanek, przeznaczonych na rynek outdoorowy, pracy, rekreacji, mody, napraw i ortopedii.