Narty VOLKL FLAIR 73 BLACK + wiązania vMOTION 9 GW LADY

NARTY VOLKL FLAIR 73 - to propozycja marki Volkl dla początkujących narciarek. Narty są bardzo lekkie i łatwe w prowadzeniu. Praktycznie same skręcają dając maksimum frajdy! Polecane początkującym oraz ostrożnie jeżdżącym narciarkom

Dostępne rozmiary: 147 cm (1), 153 (2)

Więcej szczegółów

Marka Völkl
Rodzaj Zjazdowe
Długość nart (cm) 147 cm
Stan Nowy
Kolor Black
Płeć kobieta

799 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Narty VOLKL FLAIR 73 BLACK + wiązania VMOTION 9 GW LADY

To propozycja marki Volkl dla początkujących narciarek. Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo inicjuje skręt, a Tip Rocker zapewnia stabilność przy większych prędkościach. Idealne narty do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich. Już od początku przygody ze śniegiem narciarka ma poczucie kontroli nad nartami. Dzięki temu czuje się bezpiecznie. Zdrowsza, mniej męcząca i bardziej komfortowa jazda na nartach. Ulubione narty początkujących narciarek.

Jest to świetny model do nauki jazdy - zostały oparte na kompozytowym rdzeniu, który jest bardziej elastyczny niż tradycyjny drewniany, co ułatwia jazdę początkującym użytkowniczkom. Narty dobrze sprawdzą się także wtedy, kiedy Twoje umiejętności wzrosną, a to za sprawą technologii Progressive, dzięki której poziom trudności jazdy będzie się zwiększał wraz z upływem czasu - takie rozwiązanie zapewnia długie i satysfakconujące używanie nart.

Progressive Technology – zwykle najlepsze technologie „zarezerwowane” były dla topowych modeli nart. System Progressive Technology to rozwiązanie stworzone z myślą o początkujących narciarzach. Składa się on z dwóch elementów: zmieniony profil dziobów ułatwia manewrowanie początkującym, którzy jeżdżą głównie na płaskiej narcie i największy problem sprawiają im skręty. Kiedy narciarze nabierają umiejętności i zaczynają jeździć na krawędziach, przy większym ugięciu narty, wydłuża się linia kontaktu krawędzi ze śniegiem. Narta zachowuje stabilność, mimo wzrostu prędkości. Początkujący narciarze mają tendencję do nadmiernego obciążania tyłów nart, co powoduje niekontrolowany wzrost prędkości. Progressive Flex zabezpiecza narciarza przed osiągnięciem zbyt dużej szybkości i utratą kontroli

Seria VOLKL Flair to idealny sprzęt dla narciarek systematycznie doskonalących swoje umiejętności. Łatwe w prowadzeniu, zwrotne i stabilne w skręcie. Płynnie pokonują wiraże i łatwo przechodzą ze skrętu w skręt. Uniwersalna narta, na każde warunki jakie mogą zaistnieć na trasie. Idealna propozycja dla Pań, które narciarstwo traktują jako relaks i dobrą zabawę.

W początkowej fazie skrętu, dzięki Tip Rockerowi narty łatwiej i szybciej wchodzą na krawędź. A w skręcie Sidewall i Camber pod wiązaniem dodają nartom pewności i dynamiki. Dają się łatwo prowadzić. Drewniany rdzeń wzmocniony stalą daje im dużą wytrzymałość i sprężystość.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Model: VOLKL FLAIR 73 BLACK
  • Dostępne długość: 147 cm, 153 cm
  • Taliowanie: 105/73/120 mm (147 cm), 105/73/120 mm (153 cm)
  • Promień skrętu: 10.7 m (147 cm), 12 m (153 cm)
  • Rdzeń: Composite Core
  • Rocker: Tip Rocker
  • Wiązania: MARKER VMOTION 9 GW LADY
  • Zakres DIN: 2.5 - 9