Narty FISCHER RC4 RACE JR SLR PRO + wiązania FJ7 AC SLR

Juniorskie narty RC4 Race JR 2020 od firmy Fischer do zabawy i szkolenia techniki jazdy. Dzięki zastosowaniu rockera On-Piste umożliwiają łatwe zakręty dostarczając niezapomnianych wrażeń dla najmłodszych narciarzy.

Dostępne długości: 130 cm (3), 140 cm (2)

Więcej szczegółów

Marka Fischer
Rodzaj Slalomowe
Długość nart (cm) 130 cm
Stan Nowy
Kolor Black/Yellow
Płeć Dla dzieci/Junior

729 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

Narty FISCHER RC4 RACE JR SLR PRO + wiązania FJ7 AC SLR

Narty Fischer RC4 Race Jr SLR Pro 2020 wyglądają jakby pochodziły prosto z Pucharu Świata - są wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych z grupy Race. To dlatego narty RC4 JR z technologią Air Power oraz Fiber Tech gwarantują dobrą zabawę na stoku i maksimum radości z jazdy. 

Im wcześniej zaczynasz, tym szybciej dojdziesz do perfekcji. Proces to nie łatwy, jednak z takim sprzętem, jaki Fischer przygotował dla najmłodszych dzieciaki już dziś mogą poczuć się jak ich idole ścigający się na trasach Alpejskiego Pucharu Świata. W nartach z grupy Junior / Kids zastosowano te same technologie, jakie stosuje się w nartach seniorskich - m.in. się sandwichową konstrukcją, titanalową powłoką gwarantującą stabilność, siłę i wytrzymałość oraz drewniany rdzeń, dzięki któremu są niezwykle zwinne, dynamiczne i elastyczne. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Model: FISCHER RC4 RACE JR SLR PRO
  • Dostępne długości: 130 cm, 140 cm
  • Taliowanie: 105/70/85 mm (130 cm), 106/70/88 mm (140 mm)
  • Promień skrętu: 13 m (130 cm), 14 m (140 cm)
  • Waga: 800 g (130 cm)
  • Wiązania: FJ7 AC SLR
Opis technologii ON-PISTE ROCKER w nartach Fischer 2018
ON-PISTE ROCKER
Technologia Rocker została opracowana przez Fischera dla narciarzy, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy możliwie małym nakładzie siły. Krótsza powierzchnia styku sprawia, że inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Najszersza część narty zapewnia Ci stabilność w momencie gdy nie masz kontaktu z podłożem podczas wykonywania skrętu i przechodzenia z krawędzi na krawędź.
cores16.jpg

AIR POWER 
Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły.
cores6.jpg

FIBER TECH
Specjalne połączenie włókien szklanych, które posiadają wyjątkową giętkość. Zastosowanie wspomnianej technologii sprawia, że narty doskonale radzą sobie w skręcie, są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie. 
extruded_bases
EXTRUDED BASES 
Ślizg tłoczony to najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Nie wymaga wielkiej troski, czyli smarowania na gorąco. Prosty do naprawy, nadający się do kilkakrotnej regeneracji na maszynie. Nie nasmarowany jest szybszy od nie nasmarowanego ślizgu spiekanego.