NARTY CASTLE RX 12 SL 155CM + K14 FREEFLEX EVO Zobacz większe

NARTY CASTLE RX 12 SL 155CM + K14 FREEFLEX EVO

Narty CASTLE RX 12 SL to znakomite ręcznie wykonane narty slalomowe.

Więcej szczegółów

Marka Castle
Rodzaj Zjazdowe
Długość nart (cm) 155 cm
Stan Nowe
Kolor Black/Red
Płeć Unisex

1 799 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

OPIS PRODUKTU

Z niezwykłą starannością dbamy o każdy detal. Drewniany rdzeń z mieszanki topoli i jesionu oraz tytanal sprawiają, że są niezwykle dynamiczne i pewne na małych i średnich skrętach przy dużych prędkościach. Narty na przygotowane trasy dla profesjonalnych narciarzy.

  • Długość: 155 cm
  • Taliowanie: 118,5/66/100 mm
  • Promień skrętu: 10.8 m
  • Waga: 1510 g

TECHNOLOGIA

Dzięki sprawdzonym technologiom inspirowanych zawodami Pucharu Świata i wykorzystywaniem tylko najlepszych surowców, tworzymy unikalne narty wykonane w Austrii, dla każdej kategorii narciarstwa. Wyrafinowana konstrukcja Sandwich-Sidewall i opatentowane technologie tworzą nowe standardy jakości i wydajności  nart .

WOODCORE- RDZEŃ DREWNA

Każda narta Kästle jest zbudowana z najlepszego drewnianego rdzenia, wyprodukowana z dokładnością co do jednej dziesiątej milimetra.

Pozwala to kontrolować wagę, chłonność nart, co w rezultacie daje trwały produkt o bardzo wysokiej jakości.

Typ drewna lub połączenie różnych ich rodzajów są indywidualnie dopasowywane do każdej linii modelu, w oparciu o zamierzone zastosowanie nart. Gwarantujemy niepowtarzalną jakość połączonej z niezwykłą wydajnością.

HOLLOWTECH

Opatentowana i kluczowa technologia Kästle, jest wyjątkowa w produkcji sprzętu narciarskiego.Usuwając niepotrzebne warstwy z przodu nart sprawiamy, że są one lżejsze.

Dzięki tej technologii: narta osiąga do 30% amortyzacji, narty są bardziej stabilne, sterowanie jest bardziej precyzyjne a całkowity ciężar zmniejszony.

W sezonie 2017/18 wyposażamy wszystkie narty w najnowocześniejszy – HOLLOWTECH 2.0- każdy adapter Hollowtech dopasowujemy rozmiarem do indywidualnych linii modelu.

SANDWICH – SIDEWALL CONSTRUCTION – KONSTRUKCJA SANDWICH – SIDEWALL

Wykorzystujemy konstrukcję  Sandwich-Sidewall zaczerpniętą z zawodów  alpejskich. Zastosowanie tej  technologii  jest cechą wyróżniającą wszystkie nasze modele nart.

Taka  konstrukcja  zapewnia nartom marki Kästle  optymalną elastyczność i odpowiednią sztywność skręcania. Dzięki bezpośredniej transmisji siły na krawędzie nart  zapewniają całkowitą kontrolę nawet przy dużej prędkości.

Produkujemy zarówno klasyczne narty SANDWICH-SIDEWALL jak i narty SEMI-CAP SANDWICH-SIDEWALL, w których górny Titanal  chroni krawędź nart.

ELLIPTICAL RADIUS

Każdy model został tak zaprojektowany, aby mieć własny promień skrętu, który opiera się na zamierzonym zastosowaniu przez narciarzy, dostosowując go do stylu narciarskiego. Kształt promienia określa, jak szybko i agresywnie narciarz wchodzi i kończy się skręt.

GRAPHITE  SINTER BASE

Kästle wykorzystuje w swojej kolekcji bardzo wysokiej jakości ślizg UHM używany podczas zawodów. Wynikiem tego materiału są: doskonałe właściwości ślizgowe i woskowe.

CAMBER – WYGIĘCIE

Produkujemy narty o klasycznym pochyleniu i rozróżniamy dwa rodzaje wygięcia nart STANDARD CAMBER oraz LOW CAMBER:

W STANDARD CAMBER centralna część narty jest wyraźnie podniesiona, a punkty styku skierowane na śnieg są położone daleko od siebie. Krawędź rzeczywista jest dłuższa dzięki czemu narta obraca się szybko i precyzyjnie.

W LOW CAMBER centralna część narty jest nieco podniesiona, a punkty styku przemieszczone są w kierunku środka narty. Krawędź rzeczywista jest mniejsza przez co narta jest bardziej przyjazna i zwrotniejsza.