Plecak Deuter FUTURA AIR TREK 60+10 (zielony)

Plecak, który idealnie leży na plecach. Równomiernie rozkłada ciężar, amortyzuje podczas marszu i umożliwia swobodny przepływ powietrza. To właśnie Futura Air Trek 60+10.

Więcej szczegółów

Stan Nowy
Płeć męski
Waga 2150g
Pojemność 60+10L

0 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

W plecaku Deuter Futura Air Trek wykorzystano sprawdzone systemy, dzięki którym każda wędrówka wydaje się lżejsza. System Vari Slide umożliwia elastyczne dopasowanie systemu nośnego do wzrostu użytkownika. System Vari Flex ECL pozwala na idealne rozłożenie ciężaru i amortyzację w czasie marszu. Wahadłowa konstrukcja sprawia, że ciężar stabilnie spoczywa na plecach, podczas gdy pas biodrowy, podtrzymując plecak, pracuje elastycznie z każdym krokiem. W efekcie plecak dopasowuje się precyzyjnie do każdego kroku użytkownika. Z kolei system Pull-Forward świetnie trzyma dzięki miękko wyściełanemu pasowi biodrowemu z mechanizmem ściągania pasów do przodu. Automatycznie następuje kompresja komory plecaka, co zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu ładunku w jego wnętrzu.

Łatwe przechowywanie umożliwiają ergonomiczne kieszenie. Dodana kieszeń boczna zmieści nawet bukłak. Do wnętrza plecaka można się dostać dzięki 2-kierunkowemu zamkowi z przodu. Plecak posiada też klapę z funkcją regulacji wysokości – to dodatkowe 10 litrów objętości.