ATK RIDER 12.0

ATK RIDER 12.0 i 14.0 to petardy wśród wiązań !!!

mocne ultralekkie i pewne !!

Więcej szczegółów

1 500 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

ATK RAIDER 12.0 ( mam je w różnych szerokościach skistopera - zapytaj)

Lekkie i wytrzymałe wiązania do nart . Wiązania Wiązania już w zestawie posiadają skistopery o szerokości 102 mm. Z tym modelem działania poza trasą możesz prowadzić bardzo płynnie i pewnie.

Przednia i tylna część wiązań Raider 12 2.0 zostały starannie dopracowane i wyposażone w szereg technologii, które poprawiają właściwości jazdy i użytkowanie. Przód wiązań oprócz załączonych skistoperów ma ergonomiczną dźwignię, którą można obsługiwać za pomocą kijów. Przód wykonany jest w geometrii Easy Entry System, która jest technologią pozwalającą na szybkie i precyzyjne wpinanie butów do pinów. Tu też znajdują się specjalne sloty SRA pozwalające na wykorzystanie harszli dedykowanych do tego modelu.

W wiązaniach Majesty Raider 12 2.0 po mistrzowsku zaprojektowana jest także część tylna. Tu znajduje się regulacja siły wypięcie DIN, kórą ustawić można pomiędzy 5-12 DIN. System odpowiada za wypinanie nart zarówno przy siłach działających na bok, jak i w pionie. W wiązaniu wykorzystano również system Elastic Response System, który ułatwia prowadzić narty w różnych warunkach śniegowych. Ułatwieniem jest też technologia Cam Release System lepiej stabilizująca piętę w bolcach. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze oparcie, do wiązań można dołożyć płytkę AL07, która da ci dodatkowe oparcie pod piętą. Z korzyścią zadziała to na równomierne rozkładanie obciążeń, choć doda nartom odrobinę wagi.

Jeszcze jednym z kapitalnych rozwiązań, jest zastosowanie w tym modelu systemu klapek Magneto® Heel Flaps System, który pozwala w aż pięciu położeniach ustawiać piętę. Może być to znaczne ułatwienie przy podejściach stromymi stokami. Dwa położenia dostępne są bez obracania głowicy tylnego wiązania i bez konieczności sięgania ręką do wiązań, ale przy użyciu kijka. Dzięki temu możesz unieść szybko piętę do góry, nie tracąc stabilności w technicznym terenie. Wiązanie można wyregulować po zainstalowaniu na długość o 30 mm. Daje to możliwość dopasowania go do butów w zakresie około trzech rozmiarów obuwia narciarskiego.