Wiązania ATK FREERAIDER 14 2.0

Wiązania Freerider 14 2.0 to tylko 365 gramów wiązania, które pozwala sprawnie podchodzić i oferuje niezawodne trzymanie buta, nawet przy odważnej jeździe w głębokim puchu. Jest to lekkie i wytrzymałe wiązanie, które wykonane zostało z aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa POM.

PRODUKT DOSTĘPNY OD: 25.02.2020

Więcej szczegółów

1 900 zł

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zadzwoń lub napisz!
501 364 010 lub 600 491 976 Napisz wiadomość

WIĄZANIA ATK FREERAIDER 14 2.0

Wiązania Freerider 14 2.0 to tylko 395 gramów wiązania, które pozwala sprawnie podchodzić i oferuje niezawodne trzymanie buta, nawet przy odważnej jeździe w głębokim puchu. Jest to lekkie i wytrzymałe wiązanie, które wykonane zostało z aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa POM. Wiązanie posiada regulację siły wypięcia w zakresie 8-14 DIN.

Przednia część ma geometrię Easy Entry System, która zoptymalizowała proces wpinania butów. Na przedniej części znajduje się również ski-stoper o szerokości 91 mm i specjalny slot do instalowania harszli ATK. Wiązanie zostało dopracowane z kolejnymi sezonami i zyskało jeszcze lepsze właściwości użytkowe. Ulepszona tylna część wiązań zyskała system E.R.S. oraz szerszy rozstaw śrub montażowych.

Wszystko to sprawiło, że narty można prowadzić z tym wiązaniem jeszcze skuteczniej i mieć pewność, że wiązanie nie zawiedzie w żadnych warunkach śniegowych. Zmiana rozstawu śrub i poprawa konstrukcji wózka w tylnym elemencie sprawiła też, że całkowicie wyeliminowana została możliwość jego samoistnego przesunięcia. Wózek wiązania można wyregulować za pomocą łatwego systemu, który pozwala przesunąć go o 30 mm.

Z tyłu zastosowany został system Cam Release System, odpowiadający za sztywne trzymanie buta nawet przy dynamicznych zjazdach, a także rozwiązanie Magneto® Hell Flaps – czyli system magnetycznych klapek do dystansowania podczas podchodzenia aż na 5 poziomach. Uzyskanie dwóch ustawień nie wymaga przykręcenia głowicy związania i daje się obsłużyć za pomocą kija. Jednym zdaniem, Freerider 14 2.0 marki ATK to po prostu ciekawe wiązanie do skitouringu i freeride’u, z którym uzyskasz bezpieczeństwo, komfort użytkowania, dobre właściwości jezdne i transmisję siły oraz więcej niż przyzwoitą wagę sprzętu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Materiał wykonania: Leghe di Alluminio, Acciaio Inossidabile, POM
  • Waga: 395 g
  • Zakres DIN: 8.0 - 14.0
  • Zakres regulacji: 25 mm
  • Szerokość ski-stopera: Do ustalenia