Informacja

Nowe produkty

Rowery szosowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 6 600 zł W magazynie

  Lekka rama Aspin sprawia, że wszystko jest możliwe. Nowa szosa marki Stevens już dostępna w trzech rozmiarach! Zapytaj o dostępność telefonicznie lub mailowo!

 • 4 200 zł W magazynie

  Nawet w tym przedziale cenowym STEVENS oferuje kompaktowy układ napędowy 2x10-rzędowy z grupą Shimano Tiagra. Dobrze zaokrąglony pakiet uzupełniony błyszczącym czarnym zestawem wykończeniowym Oxygen i eleganckim wewnętrznym prowadzeniem kabli. Zapytaj o dostępność telefonicznie lub mailowo!

 • 4 200 zł W magazynie

  Nowa szosa Sensa ROMAGNA SLE z niezawodnym napędem Shimano 105, niską masą, aerodynamicznym kształtem oraz hamulcami hydraulicznymi.  Zapytaj o dostępność telefonicznie lub mailowo!

 • 3 250 zł W magazynie

  Rower szosowy Lapierre Sensium - lekki, sztywny i wygodny z zakrzywionymi wspornikami siodełka, które zapewniają komfort w pionie i lepszą przyczepność, Sensium chce tylko jednego: oglądać mijające kilometry! Zapytaj o dostępność telefonicznie lub mailowo! Zdjęcie poglądowe może się różnić od rzeczywistego. 

 • 9 999 zł W magazynie

  Lapierre Xelius SL 5.0 to lekki rower szosowy z włókna węglowego, który jest zarówno wygodny, jak i ultraszybki. Dobry podczas podjazdów i zjazdów, szybki na płaskim i wygodny, sprawdza się w każdych warunkach. Lżejszy, bardziej responsywny i o lepszych właściwościach aerodynamicznych, nowy Xelius SL ucieleśnia ewolucję klasycznego roweru wyczynowego....

 • 2 200 zł W magazynie

  Rower szosowy Romet Huragan 2 w super stanie technicznym i wizualnym! Zapytaj o dostępność telefonicznie lub mailowo! Zdjęcie poglądowe. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów